KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14676405
nr 1467 6405
Sven Lingardsz
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, brödklocka, 32x42. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 40x50 cm
Sven Lingardsz, svensk bildkonstnär född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 16 maj 2022
kl 20:00:48
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr